Menu
Klubnyt 03. februar kl. 11:43
Sæsonstart for U19 og senior i FB Fodbold Sæsonstart for U19 og senior i FB Fodbold
Klubnyt
04. november kl. 11:09 Træningstider indendørs
Klubnyt
26. september kl. 12:54 Ungdomsudvalget inviterede til fodbold
Ugens Kampe
Februar 2018
24.
lørdag
09.16
Bredballe IF (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 139
Givskud Hallen
FB Fodbold (2)
Givskud Hallen
24.
lørdag
09.24
Nørremarkens fS (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 138
Givskud Hallen
FB Fodbold (1)
Givskud Hallen
24.
lørdag
09.40
FB Fodbold (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 139
Givskud Hallen
Løsning IF (2)
Givskud Hallen
24.
lørdag
09.48
FB Fodbold (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 138
Givskud Hallen
FC GOG
Givskud Hallen
24.
lørdag
10.04
Nørremarkens fS (3)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 139
Givskud Hallen
FB Fodbold (2)
Givskud Hallen
24.
lørdag
10.12
Bredballe IF (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 138
Givskud Hallen
FB Fodbold (1)
Givskud Hallen
24.
lørdag
10.28
FB Fodbold (2)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 139
Givskud Hallen
Gauerslund IF (3)
Givskud Hallen
24.
lørdag
10.36
FB Fodbold (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 138
Givskud Hallen
Løsning IF (1)
Givskud Hallen
24.
lørdag
10.44
Nørremarkens fS (1)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 139
Givskud Hallen
FB Fodbold (2)
Givskud Hallen
24.
lørdag
10.52
Bredballe IF (3)
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2012) 24.02.18 • Pulje 138
Givskud Hallen
FB Fodbold (1)
Givskud Hallen
24.
lørdag
12.00
FB Fodbold (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 97
Uldum Hallen
Taulov/Skærbæk IF (1)
Uldum Hallen
24.
lørdag
12.40
Lindved GF (1)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 97
Uldum Hallen
FB Fodbold (2)
Uldum Hallen
24.
lørdag
13.10
FB Fodbold (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 97
Uldum Hallen
Vinding SF
Uldum Hallen
24.
lørdag
13.40
Fredericia
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 97
Uldum Hallen
FB Fodbold (2)
Uldum Hallen
24.
lørdag
14.00
Stilling IF
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2002) TT (5 k.) • Pulje 140
Fælleden kunstgræsbane
FB Fodbold
Fælleden kunstgræsbane
24.
lørdag
15.50
Gauerslund IF
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 96
Juelsminde Hallerne Hal 1
FB Fodbold (1)
Juelsminde Hallerne Hal 1
24.
lørdag
16.10
Lindved GF (2)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 96
Juelsminde Hallerne Hal 1
FB Fodbold (1)
Juelsminde Hallerne Hal 1
24.
lørdag
16.40
FB Fodbold (1)
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 96
Juelsminde Hallerne Hal 1
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Juelsminde Hallerne Hal 1
24.
lørdag
17.10
Hedensted IF
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2010) 24.02.18 • Pulje 96
Juelsminde Hallerne Hal 1
FB Fodbold (1)
Juelsminde Hallerne Hal 1
25.
søndag
08.50
Taulov/Skærbæk IF (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 60
Lyshøj Hallerne, hal 1
FB Fodbold (1)
Lyshøj Hallerne, hal 1
25.
søndag
09.10
Seest B (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 61
Kolding KFUM Hal 1
FB Fodbold (2)
Kolding KFUM Hal 1
25.
søndag
09.25
FB Fodbold (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 61
Kolding KFUM Hal 1
Taulov/Skærbæk IF (2)
Kolding KFUM Hal 1
25.
søndag
09.30
FB Fodbold (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 60
Lyshøj Hallerne, hal 1
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Lyshøj Hallerne, hal 1
25.
søndag
10.00
FB Fodbold (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 61
Kolding KFUM Hal 1
Erritsø GIF (2)
Kolding KFUM Hal 1
25.
søndag
10.10
FB Fodbold (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 60
Lyshøj Hallerne, hal 1
Erritsø GIF (1)
Lyshøj Hallerne, hal 1
25.
søndag
10.25
FB Fodbold (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 61
Kolding KFUM Hal 1
Seest B (1)
Kolding KFUM Hal 1
25.
søndag
10.30
Fredericia KFUM (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 60
Lyshøj Hallerne, hal 1
FB Fodbold (1)
Lyshøj Hallerne, hal 1
25.
søndag
10.40
Taulov/Skærbæk IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 61
Kolding KFUM Hal 1
FB Fodbold (2)
Kolding KFUM Hal 1
25.
søndag
11.10
FB Fodbold (1)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 60
Lyshøj Hallerne, hal 1
Hedensted IF (1)
Lyshøj Hallerne, hal 1
25.
søndag
11.15
Erritsø GIF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 61
Kolding KFUM Hal 1
FB Fodbold (2)
Kolding KFUM Hal 1
25.
søndag
13.15
FB Fodbold
Herrer
Senior
Herre Serie 4 / Træningskamp • Privat
Balle Kunstgræsbane
Smidstrup/Skærup IF
Balle Kunstgræsbane
25.
søndag
14.20
FB Fodbold
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 70
Stensballe Hallen
Hatting-Torsted Fodbold (2)
Stensballe Hallen
25.
søndag
14.40
Hedensted IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 70
Stensballe Hallen
FB Fodbold
Stensballe Hallen
25.
søndag
15.00
Hover IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 70
Stensballe Hallen
FB Fodbold
Stensballe Hallen
25.
søndag
15.30
FB Fodbold
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 70
Stensballe Hallen
Lund IF (2)
Stensballe Hallen
25.
søndag
15.45
Haderslev FK
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 / Træningskamp • Privat
Haderslev Kunstgræsbane
FB Fodbold
Haderslev Kunstgræsbane
25.
søndag
16.00
Horsens KFUM
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2009) 25.02.18 • Pulje 70
Stensballe Hallen
FB Fodbold
Stensballe Hallen

Fair Play

Næste kampHerrer Serie 4 - Efterår 2017 • Pulje 75

Der er ingen fremtidige kampe på programmet
Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt