Menu

Træningstider og træneroversigt for efteråret 2018 / forår 2019

image Træningstider og træneroversigt for efteråret 2018 / forår 2019
09. august 2018 kl. 12:36
Træningstider og træneroversigt for efteråret 2018 / forår 2019

 

 

Årgang Navn Telefonnummer Mailadresse Træningstider
Far-Mor-Barn Lykke Svaneby 61 31 56 96 lykkesvaneby@outlook.dk mandage Nørup lige uger / Bredsten ulige uger 16.45-17.30
Hjælpetræner Signe Skov      
         
         
U5-U6 Piger + Drenge Lykke Svaneby 61 31 56 96 lykkesvaneby@outlook.dk Onsdage Nørup lige uger / Bredsten ulige uger 17.00 - 18.00
  Amalie Vestergaard      
  Maja Godtfredsen 30 30 50 61    
         
U7 Drenge + U8 drenge (3 bold) Kristian Jørgensen 31 39 49 19 kj770812@gmail.com onsdage lige Nørup / ulige Bredsten kl. 17-18
         
         
U9 Drenge (5 mands) Torben Guldborg 40 78 40 26 Torben.Guldborg@gmail.com mandag/onsdag Nørup lige uger / Bredsten ulige uger 17-18
U9 Drenge (5 mands) Michael Svaneby 24 64 56 96 Michaels77@live.dk mandag/onsdag Nørup lige uger / Bredsten ulige uger 17-18
U9 Drenge (5 mands) Søren Freiheit 23 61 89 49 soren@boxrec.com mandag/onsdag Nørup lige uger / Bredsten ulige uger 17-18
Hjælpetræner Lasse Anthonisen 50 95 22 00   mandag/onsdag Nørup lige uger / Bredsten ulige uger 17-18
         
U7-U9 Piger (5 mands) 1 hold
U10-U11 piger (5 mands) 1 hold
Stine Juul Hansen 30 70 57 04 Stinejg@gmail.com Kun onsdage Bredsten lige uger / Nørup ulige uger 17.00-18.00
  Maria Bøtkjær 26 37 55 68 Mariarosenville@hotmail.dk Kun onsdage Bredsten lige uger / Nørup ulige uger 17.00-18.00
  Jonna Johnsen 41 93 33 66 Jvt@sanistaal.dk Kun onsdage Bredsten lige uger / Nørup ulige uger 17.00-18.00
Hjælpetræner Mira Raabjerg 26 17 56 29    
Hjælpetræner Mathilde Foss      
         
U10 Drenge (5 mands) Jimmy Vester Jessen 22 38 00 92 jimjes@live.dk tirsdage Bredsten / torsdage Nørup 17.15-18.15
U10 Drenge (5 mands) Jannik Buchwald 25 56 50 44 jm@petrowsky.dk tirsdage Bredsten / torsdage Nørup 17.15-18.15
U10 Drenge (5 mands) Lars Gjerka 40 63 12 48 gjerka@city.dk tirsdage Bredsten / torsdage Nørup 17.15-18.15
U10 Drenge Hanne Kaltoft (administrator)   hk@kaltoftel.dk tirsdage Bredsten / torsdage Nørup 17.15-18.15
         
         
U11 + U12 Drenge (8 mands) Peter Hauge Nielsen 51 35 06 59 pnielsen30@yahoo.dk mandage Nørup / onsdage Bredsten kl. 17.00-18.00
U11 + U12 Drenge (8 mands) MANGLER 20 67 51 60   mandage Nørup / onsdage Bredsten kl. 17.00-18.00
Hjælpetræner Markus Soelberg 51 35 06 59   mandage Nørup / onsdage Bredsten kl. 17.00-18.00
         
         
U13 + U14 Drenge (8+11 mands) Michael Peetz 40 52 57 24 mp@ksautomatik.dk tirsdage Nørup / torsdage Bredsten 17.00-18.30
U13 + U14 Drenge (8+11 mands) Rene Hansen Berg 61 71 12 14 Hansengti@hotmail.com tirsdage Nørup / torsdage Bredsten 17.00-18.30
Hjælpetræner Jeppe Villefrance 22 90 36 64 Jeppetromborg@hotmail.com tirsdage Nørup / torsdage Bredsten 17.00-18.30
         
U15 Drenge (11 mands) Brian Antonsen 29 48 33 34 bsa7010@gmail.com mandage Bredsten / onsdage Nørup 16.30-18.00
U15 Drenge (11 mands) Jesper Bøhrk 21 62 79 97 jesper@bohrk.dk mandage Bredsten / onsdage Nørup 16.30-18.00
         
         
U16 Drenge (11 mands) Jeppe Antonsen 21 78 99 90 Jeppeantonsen@gmail.com mandage Nørup / onsdage Bredsten 17.00-18.30
U16 Drenge (11 mands) Christian Frederiksen 42 19 65 64 christianf96@hotmail.com mandage Nørup / onsdage Bredsten 17.00-18.30
         
U17 Drenge (11 mands) Rune Kristensen 50 70 13 63 Runeogbritt@gmail.com mandage Nørup / onsdage Bredsten 17.00-18.30
U17 Drenge (11 mands) Dan Madsen 51 74 32 91 danmadsen1998@outlook.dk mandage Nørup / onsdage Bredsten 17.00-18.30
U17 Drenge (11 mands) Andreas Regnvald Jørgensen 22 44 22 45 a-regnvald@live.dk mandage Nørup / onsdage Bredsten 17.00-18.30
         
U16 Piger (8 mands) Stine Juul Hansen 30 70 57 04 Stinejg@gmail.com mandag/onsdag Bredsten lige uger / Nørup ulige uger 18.30- 20.00
U16 Piger (8 mands) Rene Pedersen 23 88 55 97 rkp40@mail.dk mandag/onsdag Bredsten lige uger / Nørup ulige uger 18.30- 20.00
         
         
Herrer serie 4,5,6 Ulrik Knop 25 62 19 52 Ulrikkaerknop@gmail.com mandage Nørup / onsdage Bredsten 18.30-20.00
Herrer serie 4,5,6 Jørgen Gjelstrup 60 54 19 67 Rothgjel6167@icloud.com mandage Nørup / onsdage Bredsten 18.30-20.00
Herrer serie 4,5,6 Thomas Villefrance 40 56 38 61 Villefrance1995@hotmail.com mandage Nørup / onsdage Bredsten 18.30-20.00